Onze familiestambomen
Simonne HIMPE
1. Simonne HIMPE Simonne — Georges VANDENDRIESSCHE. (zoon van Georges Jozef VANDENDRIESSCHE en Anna Henriette VANHERZEELE) [Gezinsblad]
Kinderen:
Generatie: 2
2. Hilda VANDENDRIESSCHE (1.Simonne1) Hilda — Stéphane VERSTAEN. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 6. Mieke VERSTAEN
- 7. Joke VERSTAEN
- 8. Maarten VERSTAEN
- 9. Lan VERSTAEN
- 10. Liesbeth VERSTAEN
3. Wim VANDENDRIESSCHE (1.Simonne1) Wim — Marijke RUMMENS. [Gezinsblad]
Kinderen:
4. Marijke VANDENDRIESSCHE (1.Simonne1) Marijke — Luc VANDEKERCKHOVE. [Gezinsblad]
Kinderen:
5. Annemieke VANDENDRIESSCHE (1.Simonne1) Annemieke — Didier WANTE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 17. Christophe WANTE
- 18. Eline WANTE
- 19. Sylvie WANTE
Generatie: 3
6. Mieke VERSTAEN (2.Hilda2, 1.Simonne1) Mieke — Wouter DEBUE. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 20. Robbe DEBUE
- 21. Flore DEBUE
7. Joke VERSTAEN (2.Hilda2, 1.Simonne1) Joke — Klaas D’HAENE. (zoon van Luc D’HAENE en Martine DEGRAEVE) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 22. Kobe D’HAENE
- 23. Lander D’HAENE
- 24. Merel D’HAENE
8. Maarten VERSTAEN (2.Hilda2, 1.Simonne1) Maarten — Kim BEILS. (dochter van Patrick BEILS) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 25. Laura VERSTAEN
- 26. Lucas VERSTAEN
- 27. Liam VERSTAEN
9. Lan VERSTAEN (2.Hilda2, 1.Simonne1) Lan — Tom DOUTRELOIGNE. [Gezinsblad]
Kinderen:
10. Liesbeth VERSTAEN (2.Hilda2, 1.Simonne1) Liesbeth — Michael HUGO. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 29. Ella HUGO
11. Tine VANDENDRIESSCHE (3.Wim2, 1.Simonne1) Tine — Bruno THYS. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 30. Marthe THYS
12. Arne VANDENDRIESSCHE (3.Wim2, 1.Simonne1) Arne — Lien Ann Sofie HOOGHE. (dochter van Gaby Ghislain HOOGHE en Paula VANNESTE) [Gezinsblad]
13. Bieke VANDENDRIESSCHE (3.Wim2, 1.Simonne1) Bieke — Michael CALLENS. [Gezinsblad]
14. Hanne VANDEKERCKHOVE (4.Marijke2, 1.Simonne1) 15. Lien VANDEKERCKHOVE (4.Marijke2, 1.Simonne1) 16. Jonas VANDEKERCKHOVE (4.Marijke2, 1.Simonne1) 17. Christophe WANTE (5.Annemieke2, 1.Simonne1) 18. Eline WANTE (5.Annemieke2, 1.Simonne1) 19. Sylvie WANTE (5.Annemieke2, 1.Simonne1)
Generatie: 4
20. Robbe DEBUE (6.Mieke3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 21. Flore DEBUE (6.Mieke3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 22. Kobe D’HAENE (7.Joke3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 23. Lander D’HAENE (7.Joke3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 24. Merel D’HAENE (7.Joke3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 25. Laura VERSTAEN (8.Maarten3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 26. Lucas VERSTAEN (8.Maarten3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) Aantekeningen:
27. Liam VERSTAEN (8.Maarten3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 28. Enora DOUTRELOIGNE (9.Lan3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 29. Ella HUGO (10.Liesbeth3, 2.Hilda2, 1.Simonne1) 30. Marthe THYS (11.Tine3, 3.Wim2, 1.Simonne1)